خدمات

طراحی و تحلیل

مجموعه ایران وک توانایی طراحی و تحلیل در حوزه مکانیک با استفاده از نرم افزارهای,Abaqus ,Ansys ,Solidworks ,Comsol .Inventor و طراحی و تحلیل در حوزه الکترونیک با استفاده از نرمافزارهای Comsol ,Emc, Emi را دارد..

طراحی و تحلیل

ساخت

مجموعه ایران‌وک همچنین تجربه ساخت چمبر، فشارسنج، تجهیزات ابزار دقیق و کالیبراسیون گیج Comsol ,Emc, Emi را دارد. برای آشنایی با پروژه های انجام شده می توانید به صفحه نمونه کارها  مراجعه کنید.

تعمیر

تعمیر پمپ‌های خلأ، تجهیزات خلأ، الکترونیک تجهیزات و نمایشگرهای فشارسنج های خلأ از دیگر توانایی های مجموعه ایران وک است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره توسط کارشناسان ما با ما تماس بگیرید.

فیدترو

جوش شیشه

طراحی و ساخت اتصالات الکتریکی مناسب محیط خلا و دیگر موقعیتهای ویژه با امکان ساخت بر اساس نیاز مشتری به صورت تک و کواکسیال توسط تیم متریال و مواد این مجموعه با توجه به نیاز شما انجام می‌شود.

نشت یابی

نشت یابی یکی از مهم‌ترین فرآیندهای طراحی و ساخت سیستم‌های خلأ است. یک نشتی کوچک می‌تواند عملکرد تمام سیستم خلأ را کاهش دهد و مانع از حفظ خلأ شود.ایران‌وک برای نشت یابی سیستم‌های خلأ بالا و خیلی بالا از نشت‌یاب‌های هلیومی استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه نشت یابی مراجعه کنید.

به روزرسانی دستگاه ها

یکی دیگر از خدمات مجموعه ایران وک به روزرسانی مکانیکی، الکترونیک و نرم‌افزاری دستگاه های  حوزه خلأ است که شامل. دیجیتال کردن دستگاه های آنالوگ، کنترل با پی ال سی، به روز رسانی نرم افزارها، تغییر و به روزرسانی سیستم های کنترلی دستگاه ها و به روز رسانی سیستم های تغذیه الکتریکی دستگاه ها می‌شود.

کالیبراسیون گیج‌ها

گیج های خلأ می بایست به صورت دوره ای کالیبره شوند، ما با استفاده از گیج های مرجع می توانیم خدمات کالیره کردن گیج ها را به شما ارائه کنیم.